Posted on

خواربار فروش‌ها هم سوپرمارکت شده‌اند!

او میگفت: در بقالی های کوچک به سوپر مارکت معروف میشود ، جنس هایی که در این صنف وجود دارد در سوپرمارکت ها به صورت تقلب وجود دارد اما متاسفانه هنوز راهکاری برای این تخلفات در سوپرمارکت نشده است..
تفاوت میان سوپر مارکت با خواربار فروشی : در سوپر مارکت اجناس مختلف مثل خوراکی ارایشی و گاهی پوشاک هم به فروش میرسد اما در خواربار فروشی فقط حبوبات و برنج فروخته میشود..
در سوپر مارکت اجناس به صورتی چیده میشود که بتوان به راحتی اجناس را برداشت و مشتری به راحتی درسترسی به اجناس داشته باشد. امادر بقالی و مغازه های کوچک اینچنین نیست.
محدودیتی نباید در به راحتی اجناس برای مردم در سوپرمارکت باشد و همچینی بقالی ها هم نباید محدودیتی داشته باشند
نسل بعد از انقلاب و پیشرفت بقالی فروشگاه های زنجیره ای به وجود امد که در این فروشگاه ها باید توجه داشت که همه مدل اجناسی وجود دارد و علاوه بر خوراکی و پوشاک حتی ارایشی وجود دارد..
در این مدت که فروشگاه های زنجیره ای به وجود امد هایپر ها نیز به صورت سوپر مارکت سرویس دهی کردند و مردم هم استقبال زیادی کردند..
سوپر مارکت ها ی امروزی را میتوان بقالی های دیروزی نامید و گفت که قدیما بقالی بوده ولی امروزی سوپرمارکت شده و نحوه ی سود دهی به ان خیلی بیشتر از قبل شده سوپر مارکت نحوه ی مختلفی دارد اما بیشترین مدلی یکه بهتیرین سود را دارد میتوان گفت سوپر مارکت یا هاریپر مارکت است.
بعد از انقلاب نام های مختلفی برای فروشگاه های زنجیری نام گذاشته شده بود که انواع مختلف ان به نام های رفاه ، کوروش ، هایپپر استار و سون میتوان نام برد.که در این فروشگاه ها ی زنجیره ای اسم و نام نام سوپرمارکت هم در ان قرار دارد.
امروزه به جای اینکه مردم بروند و از زبقالی های کوچی و متوسط خرید کنند تجیح میدهند تا از سوپر مارکت یا فروشگاه زنجیره ای استفاه کنند و به راحتی بنوانند خرید خودشون را انجام بدهند.

خواربار
خواربار
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *